poniedziałek, 10 grudnia 2012

Kartki świąteczne... wspomnień czarOglądam, podziwiam i zachwycam się Waszymi blogami w pięknych, świątecznych klimatach. 
Inspiruje się, podpatruję i coś tam tworzę:), efekty mojej pracy już niedługo. 

Nasze, współczesne dekoracje świąteczne są przecudne: minimalistyczne lub pełne przepychu, surowe lub kolorowe, srebrne, złote, błyszczące, skrzące. Mamy do dyspozycji wiele materiałów, papierów, wstążek we wszystkich kolorach tęczy, sznureczków, tasiemek i wiele, wiele innych... co dusza zapragnie. 

Karty świąteczne z życzeniami, które niestety wysyłamy już coraz rzadziej, też takie są... takie piękne. Te kupione, obrobione w najnowszych programach graficznych, wydrukowane na najlepszych papierach, najbardziej barwnymi tonerami i te wykonane samodzielnie- dla mnie cenniejsze, bo prosto z serca, wkładamy w nie cząstkę siebie, wszystkie są cudne. 
Niedawno weszłam w posiadanie małej kolekcji starych i jeszcze starszych bożonarodzeniowych pocztówek. Nie są takie kolorowe jak współczesne, ale czy nie są piękne?  Takie kartki jak te poniżej, już kolorowe jeszcze wiele osób ma w swoich domach. 
Nie było to tak dawno:) 

Miłego wieczoru...


4 komentarze:

 1. piękne są :)))

  pozdrawiam ciepło

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczne karteczki:)Pozdrawiam serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Są śliczne. Zwłaszcza te z religijnym akcentem :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kolekcja piękna, też ubolewam nad tym, że coraz mniej kartek się wysyła...pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń